Вакансии за границей

🇵🇱Україна і Польща домовились спростити перетин кордону. 

Президент України Володимир Зеленський заявив про домовленість з Польщею про двосторонню угоду, яка має спростити перетин кордону між країнами.

🗣 Про це він сказав у виступі в Раді після промови президента Польщі Анджея Дуди.
Зеленський зазначив, що зараз українські міста стали побратимами польських, побратимами стали український і польський народ, а країни — сестрами.

🇺🇦»Ми рідні. І між нами немає бути кордонів чи барʼєрів. Український і польський народи ментально вони давно не розділяють. Тож, ми дійшли згоди найближчим часом втілити це і у відповідній двосторонній Угоді. 
Спершу щодо спільного прикордонно-митного контролю, а згодом і єдиного умовного кордону, коли Україна буде членом Європейського Союзу. І я впевнений, що усі необхідні рішення спочатку для статусу кандидата для України, а потім і для повноправного членства неодмінно будуть ухвалені. Зокрема, завдяки багатолітньому захисту Польщею українських інтересів на європейському континенті», — заявив Володимир Зеленський.

🙏🏼 Володимир Зеленський зазначив також, що Росія, розв’язавши війну, мимоволі змусила Україну та Польщу забути суперечки щодо спільного минулого.

x