Вакансии за границей

Оформлення українського паспорту в Польщі

🇵🇱 Відтепер у Варшаві можна буде оформити ID-картку, паспорт громадянина України для виїзду за кордон чи обидва документи одночасно — повідомили в Державній міграційній службі. 

 ДП «Документ» вже розпочало надання таких послуг. Наразі завершуються роботи з підготовки центру ДП «Документ» у Варшаві, який планують відкрити вже в серпні 2022 року. Але вже зараз українці можуть подавати заяви для оформлення паспортів. 

❓Де та як це можна зробити❓

📍Громадяни України можуть подати заяви-анкети на оформлення паспортних документів за допомогою чотирьох спеціально облаштованих мікроавтобусів, розташованих на місці майбутньої локації центру ДП «Документ» за адресою: Warszawa, al. Jerozolimskie 179, ТЦ Blue City.

📲 Щоб подати заяву, спочатку потрібно зареєструватися за попереднім записом до електронної черги та завітати до мобільних комплексів. Перелік документів для оформлення паспортних документів такий самий, як у «Паспортних сервісах», що знаходяться в Україні.

🕐Терміни оформлення та видачі паспортних документів становитимуть до 45 робочих днів у звичайному режимі та до 20 робочих днів — у терміновому.

x