Вакансии за границей

Топ кращих подарунків з Польщі😋

Часто перед поверненням додому з Польщі хочеться порадувати своїх близьких іноземними смаколиками, але перед нами постає величезний вибір різноманітних Польських традиційних виробів і досить важко визначитись. Тому у цій статті Ви можете ознайомитись з підбіркою подарунків своїм рідним, які точно їх вразять👌🏻

🥓 М’ясні вироби. У Польщі дуже смачні і якісні ковбаси. Наприклад, kabanosy. Це тоненькі копчені ковбаски, які бувають різних видів, смаків. Кабаноси герметично запаковані і не вимагають низьких температур для зберігання, тому відмінно переживуть далеку дорогу. Також в подарунок можна купити сухі ковбаси (Краківська, наприклад).

🧀 Oscypek (овечий сир). Любителі сирів обов’язково оцінять польський овечий або козячий сир. Спробувавши один раз, ви вже будете мріяти про таке. Сир дійсно має незвичайний смак і виготовлений з солоного овечого молока. Найкраще вживати сир в теплому вигляді і з журавлинним соусом.

🍾 Goldwasser – це лікер, але не зовсім звичайний. Це дуже міцний напій, в який додаються великі частки 22-каратного золота. На смак – не солодкий. Вперше лікер приготували в Гданську, ще в 6 столітті.

🍫 Солодощі. У Польщі є величезна цукеркова фабрика E. Wedel. Вона знаходиться у Варшаві і славиться своїми смачними шоколадними виробами. Обов’язково купіть шоколадки Ведель і інші солодощі цього виробника. Польські цукерки Пташине Молоко – теж дуже смачні.

x