Вакансии за границей

Які професії у Польщі є найбільш оплачуваними?


☝🏻Чим більш унікальні вміння ти маєш, тим більше вони цінуються на ринку праці.

🔹 Сфера ІТ

Представники сфери ІТ є найціннішими. З 20 позицій переліку, аж 12 – зі сфери ІТ. Заробітня плата у будь-якому напрямку цієї сфери починається від 7 тисяч злотих. З таких професій можна виділити архітектора-проектувальника систем ІТ, product owner і спеціаліста із питань кібербезпеки.

🔹Податківці

Наступну сходинку у переліку професій займає старший консультант у сфері податкових консультацій. Тут заробітна платня складає 9,2 тисяч злотих. Цікаво, що доступ до цієї професії регулюється законом. Аби виконувати функції податкового консультанта, необхідно мати відповідну вищу освіту та скласти державний іспит.

🔹Фінансисти

Претендувати на високу зарплату можуть фінансові контролери (7,74 тисяч злотих). Добре заробляють також менеджери ключових клієнтів, старші консультанти в сфері аудиту, менеджери продукції та менеджери до справ якості.

🔹 Лікарі

Кваліфіковані спеціалісти в медичній сфері дуже цінуються у всіх країнах. Наприклад, родинний лікар може отримувати в середньому 7,1 тисяч злотих. Найбільш оплачувані лікарі мають 9,5 тисяч злотих. А спеціалісти у сфері реєстрації ліків — 7,37 тисяч злотих.

🔹 Керівники та директори

Хоча працівники різних професій та спеціалізацій можуть заробляти багато, зазвичай їх зарплати не перевищують зарплат директорів та керівників фірм.

Експерти Hays Poland підрахували, що сьогодні генеральний директор або керівник у Польщі заробляє понад 30 тисяч злотих брутто щомісяця, а щодвадцятий може розраховувати на зарплату понад 40 тисяч.

x