logo-r

Головна

Компанія PERFECT – це успішна міжнародна рекрутингова агенція з працевлаштування громадян України, Білорусії, Молдови, Грузії, Вірменії та Росії.

Ми працюємо, для того, щоб покращувати життя людей, насамперед наших клієнтів, а також наших співробітників і наших партнерів по бізнесу, надаючи найкращий сервіс і можливість змінити своє майбутнє.

Ми працюємо чесно, прозоро та ефективно. Вдячність клієнтів – основна мотивація в нашій роботі.

Компанія ТОВ “Центр розвитку бізнесу Перфект” заснована в 2013 році як рекрутингове агентство в Україні. Професіоналізм, стабільність і командна робота дозволила вивести компанію на міжнародний ринок. PERFECT Sp. z o.o. – наше дитя любові, яке росте і розвивається разом із нами. Це наш гарант того, що люди, які їдуть на заробітки, потрапляють у надійні руки. Ми впевнені, що їх зустрінуть у будь-який час доби, поселять у хороших умовах, допоможуть з адаптацією, моральною підтримкою, і головне – що отримають обіцяну зарплату і повне соціальне страхування.

Наше завдання – надати повний комплекс висококваліфікованих послуг з працевлаштування в Європі. До їх числа входить надання розгорнутих консультацій, пошук роботи за кордоном, вакансії, а також розробка трудових договорів, підготовка документів.

Допомагаємо оформити візу, купити страховий поліс, організуємо зустрічі з роботодавцями.

Діяльність компанії “PERFECT” узаконена і відповідає встановленим міжнародним стандартам.

Працюємо на підставі ліцензії № 881 Міністерства Праці та Соціальної Політики України.

x