logo-r

Вакансії

Робота в Польщі та Німеччині для українців – переваги та особливості працевлаштування
переваги та особливості працевлаштування


Попит на роботу за кордоном серед українців невпинно зростає. Особливою популярністю користуються такі країни, як Польща та Німеччина. Вони пропонують безліч вакансій різного типу. Це робота на фабриці або заводах, у кафе і ресторанах, на заправках, СТО. Вибрати завжди є з чого.

Знайти підходящу вакансію не складе труднощів, адже роботодавці дають інформацію безпосередньо. Здобувач відразу може ознайомитися з особливостями майбутньої роботи. У нас на сайті ви можете переглянути актуальні вакансії від перевірених роботодавців і підібрати для себе відповідний варіант.

Переваги роботи в Європі


Головним плюсом працевлаштування в європейських країнах є високий рівень заробітних плат. Саме ця умова часто є підставою для виїзду на роботу за кордон. Приміром, різноробочі на фабриці за місяць можуть заробити до 35-40 тисяч гривень, працівники супермаркетів і магазинів – до 30 тисяч гривень.

Ще один плюс – велика кількість вакантних місць, на які польські та німецькі роботодавці із задоволенням беруть саме українців. Пов’язано це з тим, що самі поляки та німці останнім часом масово виїжджають на заробітки у більш віддалені країни – Норвегію, США тощо. Крім того, місцеві претенденти не завжди погоджуються на роботу на заводі або в клінінговій компанії. Тому українцю не важко буде знайти вакантне місце з хорошою зарплатою.

Легальна робота і хороші умови праці


Варто враховувати й те, що велика кількість роботодавців у Європі пропонують саме легальну роботу. Також для них важливим моментом є надання гідних умов праці для всіх працівників, незалежно від того, звідки вони приїхали.

Багато європейських роботодавців надають житло для приїжджих. Це дуже зручно, якщо людина вперше опинилася в тому чи іншому місті і не має коштів для оренди окремої квартири або кімнати.

Що потрібно для виїзду на роботу за кордон?


Варто пам’ятати про те, що сам виїзд за кордон, чи то Польща, чи Німеччина, вимагає підготовки певних документів. Звісно, можна виїхати по біометрії , однак це не дасть права на легальну роботу, а ви станете порушником законодавства цієї країни. Щоб такого не сталося, краще заздалегідь ознайомитися з можливостями законного виїзду в Європу на роботу.

Найпростіший, найзручніший і найбезпечніший спосіб – це отримання робочої візи. Фактично вона є запрошенням від роботодавця на певний термін.

Також працювати за кордоном можна за наявності довгострокової візи, однак у цьому разі термін працевлаштування є обмеженим. Наприклад, робота в Польщі для громадян України доступна протягом 6-ти місяців без обов’язкового дозволу. Отримати довгострокову візу можна на підставі офіційної заяви від роботодавця про намір працевлаштувати іноземця.

Важливо також пам’ятати про те, що легальною робота в Німеччині або Польщі вважається тільки в тому разі, коли між роботодавцем і здобувачем укладається письмовий договір. Якщо такого немає, значить, іммігрант не має права на дане працевлаштування.

Чому варто звернутися до нас?


Якщо ви шукаєте роботу в Польщі або Німеччині і хочете швидко підготувати всі документи, отримавши при цьому гарантії на легальне працевлаштування, звертайтеся в нашу компанію. У нас ви знайдете безліч вакансій безпосередньо від роботодавців із заробітною платою до 40 тисяч гривень.

Наші переваги:


допомога в підборі відповідних вакансій з урахуванням ваших побажань;
швидка підготовка документів для легального отримання роботи за кордоном;
надання консультацій з усіх питань, що цікавлять.
Звернувшись до нас, ви заощадите час і кошти, оскільки вам не доведеться самостійно проходити всі етапи процесу трудової імміграції. Крім того, ви будете впевнені в тому, що за кордоном вам будуть забезпечені високооплачувана робота і гідні умови праці.

x