logo-r

Про нас

Наша команда

Компанія PERFECT – це успішна міжнародна рекрутингова агенція з працевлаштування громадян України, Білорусії, Молдови, Грузії, Вірменії та Росії.

Ми працюємо для того, щоб покращувати життя людей, насамперед наших клієнтів, а також наших співробітників і наших партнерів по бізнесу, надаючи найкращий сервіс і можливість змінити своє майбутнє.

Послуги агентства:
Робочі візи в Польщу
Допомога у виготовленні Карт Побиту
Послуги страхування
Безкоштовні консультації щодо документів і виїзду за кордон
Повний супровід на кожному етапі оформлення документів
Пошук і підбір вакансій, спираючись на потреби клієнта
Допомога в бронюванні квитків і готелів
Легальне працевлаштування на території Євросоюзу
Повний супровід під час виїзду за кордон


НАША ЦІЛЬ
Зайняти провідне місце на світовому ринку послуг, будуючи роботу з кожним клієнтом і партнером на довгострокову перспективу співпраці.

Компанія ТОВ “Центр розвитку бізнесу Перфект” заснована в 2013 році як рекрутингове агентство в Україні. Професіоналізм, стабільність і командна робота дозволила вивести компанію на міжнародний ринок. PERFECT SP. Z O.O. – наше дитя любові, яке росте і розвивається разом із нами. Це наш гарант того, що люди, які їдуть на заробітки, потрапляють у надійні руки. Ми впевнені, що їх зустрінуть у будь-який час доби, заселять у хороші умови, допоможуть з адаптацією, моральною підтримкою, і головне – що отримають обіцяну зарплату і повне соціальне страхування.

Наша відмінна риса – це залучені співробітники. Тому кожен клієнт отримує не тільки найкращий сервіс, а й супровід, на кілька років.

Чому обирають нас


Ліцензія Міністерства Соціальної Політики України
№ 881 від 15.08.2016.

Якісне обслуговування


Наша компанія завжди відкрита і чесна з клієнтами. Ми враховуємо потреби та побажання кожного і прагнемо до поліпшення своїх навичок.

Професіоналізм


Ми вдосконалюємо свої знання та навички, щоб постійно розвиватися. Встановлюємо та дотримуємося високих стандартів роботи тому що, прагнемо досягти видатних результатів.

Досвід і навички


Історія успіху Perfect – це насамперед результат старанної роботи. Наше бажання бути найкращими в галузі мотивує нас ретельно працювати. Яким би не було завдання перед нашою командою, ми знайдемо рішення і виконаємо його.

Чесність і порядність


Головною нашою цінністю є те, що ми сумлінно виконуємо свої обов’язки та чесні перед клієнтами, партнерами і, звісно ж, перед собою.

Швидкість


Ми виконуємо свою роботу швидко і якісно, в зазначені терміни.

x